Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wyszehradzki Festiwal Kultur w Nawojowej 17 czerwca 2018 r.!

Wyszehradzki Festiwal Kultur w Nawojowej 17 czerwca 2018 r.

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie LGD „Perły Beskidu Sądeckiego” wraz z partnerami projektu współpracy „Nasze Lokalne Dziedzictwo- poznaj, szanuj, rozwijaj!”- Stowarzyszeniem „Korona Sądecka”, LGD Beskid Gorlicki, LGD „Brama Beskidu”, LGD „Stobrawski Zielony Szlak” oraz MAS Opal i Oko ze Słowacji mają przyjemność zaprosić do udziału w „Wyszehradzkim Festiwalu Kultur, który odbędzie się w dniu 17.06.2018 r. w Nawojowej. Wyszehradzki Festiwal Kultur, to impreza mająca na celu integrację ludzi, pokoleń i kultur czterech krajów, wchodzących w skład tzw. Grupy V4 ( Polski, Słowacji, Czech i Węgier) przy wspólnym tańcu, muzyce i śpiewie. Nasze Stowarzyszenie serdecznie zaprasza wszystkich do gościnnej Nawojowej.
Rozpoczynamy już tradycyjnie Mszą św. w Kościele Rzymskokatolickim Pw. Nawiedzenia NMP w Nawojowej o godzinie 10.30. Po mszy idziemy korowodem o godzinie 11.30 na Stadion sportowy w Nawojowej, gdzie czekają już na nas występy najlepszych zespołów z naszego regionu oraz ze Słowacji, Węgier i Czech.
Towarzyszyć  festiwalowi będą promocyjne stoiska z dobrą kuchnią i rękodziełem, darmowe zabawy animacyjne dla dzieci i dmuchane zamki, pokazy paralotniarzy, pokonkursowe wystawy plastyczne lalek i jajek wielkanocnych, wystawa zdjęć z obszaru LGD Perły Beskidu Sądeckiego oraz  partnerów projektu współpracy.
Będzie nam niezmiernie miło, jeśli uświetnicie swoją obecnością to muzyczne i kulturalne wydarzenie w naszym regionie.                                                                                                                                                                            
Liczymy ,że spotkamy się na naszym wspólnym święcie.

plakat (2).jpeg

Wersja XML