Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

10/2017/G - Akcje edukacyjne i integracyjne

 • Zadanie „Innowacyjne badanie cery połączone z edukacją kosmetyczną mieszkańców obszaru wiejskiego gminy Namysłów”

  Brak opisu obrazka
  Zadanie „Innowacyjne badanie cery połączone z edukacją kosmetyczną mieszkańców obszaru wiejskiego gminy Namysłów” realizowane w ramach projektu grantowego pn. „Akcje integracyjne i edukacyjne”. Zadanie realizowane będzie od 3 do 18 października 2018 r. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 781 029 252 w celu otrzymania formularzy zgłoszeniowych. Możliwy również kontakt poprzez Facebook: @przyjaznysamorzad. Ilość miejsc ograniczona! Tytuł zadania „Innowacyjne badanie cery połączone z edukacją kosmetyczną mieszkańców obszaru wiejskiego gminy Namysłów” realizowane w ramach projektu grantowego „Akcje integracyjne i edukacyjne” jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Zapraszamy!
  Data publikacji: 13-09-2018 09:06
 • Zadanie „Innowacyjne badanie cery połączone z edukacją kosmetyczną na obszarze gmin Łubniany, Lubsza i Murów”

  Brak opisu obrazka
  Zadanie „Innowacyjne badanie cery połączone z edukacją kosmetyczną na obszarze gmin Łubniany, Lubsza i Murów” realizowane w ramach projektu grantowego pn. „Akcje integracyjne i edukacyjne”. Zadanie realizowane będzie od 12 do 27 listopada 2018 r. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 781 029 252 w celu otrzymania formularzy zgłoszeniowych. Możliwy również kontakt poprzez Facebook: @przyjaznysamorzad. Ilość miejsc ograniczona! Tytuł zadania „Innowacyjne badanie cery połączone z edukacją kosmetyczną na obszarze gmin Łubniany, Lubsza i Murów” realizowane w ramach projektu grantowego „Akcje integracyjne i edukacyjne” jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Zapraszamy!
  Data publikacji: 12-09-2018 14:25
 • Zadanie „Innowacyjne badanie cery połączone z edukacją kosmetyczną na obszarze gmin Domaszowice, Pokój i Świerczów”

  Brak opisu obrazka
  Zadanie „Innowacyjne badanie cery połączone z edukacją kosmetyczną na obszarze gmin Domaszowice, Pokój i Świerczów” realizowane w ramach projektu grantowego pn. „Akcje integracyjne i edukacyjne”. Zadanie realizowane będzie od 22 października do 9 listopada 2018 r. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 781 029 252 w celu otrzymania formularzy zgłoszeniowych. Możliwy również kontakt poprzez Facebook: @przyjaznysamorzad. Ilość miejsc ograniczona! Tytuł zadania „Innowacyjne badanie cery połączone z edukacją kosmetyczną na obszarze gmin Domaszowice, Pokój i Świerczów” realizowane w ramach projektu grantowego „Akcje integracyjne i edukacyjne” jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Zapraszamy!
  Data publikacji: 12-09-2018 14:20
 • Zadanie „Innowacyjne badanie cery połączone z edukacją kosmetyczną na obszarze miasta Namysłów”

  Brak opisu obrazka
  Zadanie „Innowacyjne badanie cery połączone z edukacją kosmetyczną na obszarze miasta Namysłów” realizowane w ramach projektu grantowego pn.„Akcje integracyjne i edukacyjne”. Zadanie realizowane będzie od 17 września do 2 października 2018 r. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 781 029 252 w celu otrzymania formularzy zgłoszeniowych. Możliwy również kontakt poprzez Facebook: @przyjaznysamorzad. Ilość miejsc ograniczona! Tytuł zadania „Innowacyjne badanie cery połączone z edukacją kosmetyczną na obszarze miasta Namysłów” realizowane w ramach projektu grantowego „Akcje integracyjne i edukacyjne” jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Zapraszamy!  
  Data publikacji: 11-09-2018 15:25
 • Wzór listy obecności na szkolenia/warsztaty w związku z RODO.

  Szanowni Państwo, w związku z wejściem w życie od 25 maja RODO - czyli unijnego Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych,  przygotowaliśmy dla Państwa wzór listy obecności na szkolenia/warsztaty.
  Data publikacji: 11-07-2018 14:06
Wersja XML