Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Plan komunikacji/szkoleń

HARMONOGRAM REALIZACJI PLANU KOMUNIKACJI

PDFHarmonogram realizacji Planu Komunikac ji na 2021 r..pdf

PDFHarmonogram realizacji Planu Komunikacji na 2020 r..pdf - zmiana obowiązująca od 18.12.2020 r.

PDFHarmonogram Realizacji Planu Komunikacji 2020 rok.pdf - zmiana obowiązująca od 07.05.2020r..pdf

PDFHarmonogram Realizacji Planu Komunikacji 2020 rok.pdf - zmiana obowiązująca od 02.01.2020 r.

PDFHarmonogram Realizacji Planu Komunikacji na rok 2020.pdf

PDFHarmonogram realizacji Planu Komunikacji na rok 2019.pdf

PDFHarmonogram realizacji Planu Komunikacji na rok 2018..pdf - zmiana obowiązująca od 28.03.2018 r.

PDFHarmonogram realizacji planu komunikacji 2018 rok.pdf

PDFHarmonogram realizacji planu komunikacji 2017 rok, obowiązujący od listopada 2017 roku.pdf

PDFHarmonogram realizacji planu komunikacji 2017 rok.pdf

PDFharmonogram planu komunikacji.pdf

 • LGD na imprezie lokalnej pn. "Od Jeziora do Jeziora" oraz dożynkach w gminie Domaszowice

  Brak opisu obrazka
  W dniu 11.09.2021 r. w ramach realizacji Planu Komunikacji na 2021 rok, LGD wzięło udział w imprezie lokalnej tj. w VI edycji Biegu „Od Jeziora Do Jeziora”. Na naszym stoisku budowałyśmy pozytywny wizerunek LGD oraz LSR. Poinformowałyśmy potencjalnych beneficjentów o LSR, jej głównych celach zasadach przyznawania dofinansowania, kryteriach oceny projektów oraz tych operacji, a także promowałyśmy nasz obszar. Stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem, zarówno u  dorosłych jak i u dzieci. Szczególnym obiektem zainteresowania dzieci była nasza wielkoformatowa gra z czego bardzo się cieszymy! Ponadto Prezes Stowarzyszenia Jadwiga Kulczycka oraz Specjalista ds. animacji lokalnej, promocji i współpracy Natalia Kubowicz oraz Beneficjentka LGD Marta Wojczyszyn wzięły udział w biegu na 300m w kaloszach :) Było zabawnie i aktywnie.  W tym dniu Gmina Domaszowice zorganizowała również Dożynki Gminne, na które zostaliśmy zaproszeni. W wydarzeniu udział wzięła Natalia Kubowicz jako Specjalista ds. animacji lokalnej, promocji i współpracy. Podczas dożynek Natalia Kubowicz oceniała wraz z pozostałymi członkami komisji korony dożynkowe. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wziąć udział w tych wydarzeniach.   
  Data publikacji: 13-09-2021 09:44
 • Punkt informacyjno-konsultacyjno-promocyjny w Dobrzeniu Wielkim

  Brak opisu obrazka
  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na VI edycję imprezy sportowo-rekreacyjnej „Od Jeziora Do Jeziora”, która odbędzie się 11 września 2021 roku (sobota) o godzinie 9:30 w Dobrzeniu Wielkim (Balaton). Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak zaprasza do punktu informacyjno-konsultacyjno-promocyjnego w ramach realizacji Planu Komunikacji na rok 2021.
  Data publikacji: 06-09-2021 15:53
 • LGD na imprezie lokalnej pn. "Produkty pszczele w kuchni i w aptece"

  Brak opisu obrazka
  W dniu 10.07.2021 r. w ramach realizacji Planu Komunikacji na 2021 rok, LGD wzięło udział w imprezie lokalnej pn. "Produkty pszczele w kuchni i w aptece" realizowanej w ramach projektu grantowego "Innowacyjne akcje edukacyjne i integracyjne". Na naszym stoisku budowałyśmy pozytywny wizerunek LGD oraz LSR. Poinformowałyśmy potencjalnych beneficjentów o LSR, jej głównych celach zasadach przyznawania dofinansowania, kryteriach oceny projektów oraz tych operacji, a także promowałyśmy nasz obszar. Stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem, zarówno u  dorosłych jak i u dzieci. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu.
  Data publikacji: 12-07-2021 09:41
 • Punkt informacyjno-konsultacyjno-promocyjny w Kuźnicy Katowskiej

  Brak opisu obrazka
  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na imprezę edukacyjno-integracyjną „Produkty pszczele w kuchni i aptece”, która obędzie się 10 lipca 2021 roku (sobota) o godzinie 13.30 w Kuźnicy Katowskiej na boisku. Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak zaprasza do punktu informacyjno-konsultacyjno-promocyjnego w ramach realizacji Planu Komunikacji na rok 2021.
  Data publikacji: 06-07-2021 15:17
 • CO BYŁO NIEMOŻLIWE, STAŁO SIĘ "Możliwe w Leaderze" - cykl artykułów o naszych gminach - Gmina Dobrzeń Wielki

  Brak opisu obrazka
  Z radością przedstawiamy Państwu nasz nowy pomysł na promocję obszaru LGD oraz promocję gmin wchodzących w jego skład. Pomysł to cykl artykułów, każdy artykuł poświęcony jest innej gminie. W artykule dowiemy się podstawowych informacji na temat danej gminy, poznamy jej walory kulturowe, historyczne i przyrodnicze, będzie również podany kontakt do gminy. Prócz tego dowiemy się jakie projekty ze środków LGD zrealizowali beneficjenci z danej gminy. W czwartym wydaniu prezentujemy gminę Dobrzeń Wielki. Artykuł dostępny jest w gazecie Opowiecie.info. Artykuły są realizowana zgodnie z Planem Komunikacji na rok 2021 i mają na celu promocję i budowanie pozytywnego wizerunku LGD i LSR.  Zachęcamy do lektury.
  Data publikacji: 24-03-2021 15:27
Wersja XML